HUNK : barber & scent | Poznań Św. Marcin 29

UMÓW SIĘ
online umów się

barber fryzjer

Hunk to miejsce, gdzie spotykają się faceci, którzy lubią fajnie spędzić czas, pogadać przy kawie lub whiskey, a przy okazji o siebie zadbać. Nasi barberzy potrafią nie tylko golić i strzyc – potrafią to zrobić z klasą. W Hunku między ciepłym kompresem, a pociągnięciem brzytwy toczą się rozmowy o kobietach, życiu i szerokim świecie.

perfumy

Hunk to nie tylko barber. Znajdziesz tu także niszowe perfumy marki Comme des Garçons oraz nasze autorskie kompozycje zapachowe. Sprawdź, czy pasuje do Ciebie wetiwer, paczula, cedr czy drzewo sandałowe. Golibroda od Hunka posłuży Ci radą i pomoże dobrać jeden z klasycznych męskich aromatów. Wybraną kompozycję zabierzesz ze sobą w stylowym szkle z atomizerem, a jeśli trzeba, także w opakowaniu prezentowym.

team

Denys

Barber

Przebyłem daleką drogę, aż w końcu znalazłem się za fotelem barberskim w Hunku. Fryzjerem jestem od kiedy pamiętam. Od kiedy pamiętam także, nie rozstaję się ze swoimi narzędziami. Ludzie miewają różne pasje, ja mam to szczęście, że jest nią mój zawód. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy i gram na konsoli.

Żaneta

Barber

Cięciem zajmuję się od najmłodszych lat i mój zawód sprawia mi dużą frajdę. Cały czas śledzę nowe trendy, a nowinki staram się proponować klientom. Jeśli chcesz porozmawiać o kosmetykach do włosów, technice strzyżenia albo samych włosach po prostu pytaj! Po pracy każdą wolną chwilę spędzam z rodziną, lubię moje życie!

Bartek

Barber

Co lubię robić? Fryzury. I brody. Praca zajmuje mi większość czasu, ale kiedy znajdę wolną chwilę lubię gotować i spędzać wieczory ze znajomymi. Widziałem wszystkie filmy Woody'ego Allena i wszystkie odcinki „Przyjaciół”. Godzinami potrafię marnować czas grając na konsoli. Nieciekawy ze mnie człowiek, ale mam jeden atut… Mam brodę!

Krzysztof

Desk

Przygodę z Hunkiem zacząłem w grudniu. Jestem od tego, aby wybrać dla Was najlepszy termin wizyty, doradzić w wyborze kosmetyków do pielęgnacji brody i włosów oraz zapachu. Studiuje wschodoznawstwo, lubię podróżować, zajmuje się muzyką i jeżdżę na snowboardzie.
Do zobaczenia w Hunku!

cennik

strzyżenie
60
broda
40
maszynka
30
dzieci do lat 12
35
komplet strzyżenie + broda
90
golenie brzytwą
60
ojciec + syn (komplet + strzyżenie)
100
karnet 5 x komplet + 1 gratis
450

partnerzy

kontakt

Hunk barber & scent

ul. Św. Marcin 29
61-806 Poznań
tel . 508 519 509

NIP 7792442354

  • Pon-Wt 8:00 - 18:00
  • Sr-Pia 10.00 - 20.00
  • Sob 8.00 - 14.00

Podczas remontu dojazd pod lokal tylko od ul. Piekary. Dostępne miejskie miejsca parkingowe są na ul. Ratajczaka oraz św. Marcin,
parkingi prywatne znajduja sie w podziemnym parkingu Galerii MM oraz na ul. Piekary.