HUNK : barber & scent | Poznań Św. Marcin 29

UMÓW SIĘ
online umów się

barber fryzjer

Hunk to miejsce, gdzie spotykają się faceci, którzy lubią fajnie spędzić czas, pogadać przy kawie lub whiskey, a przy okazji o siebie zadbać. Nasi barberzy potrafią nie tylko golić i strzyc – potrafią to zrobić z klasą. W Hunku między ciepłym kompresem, a pociągnięciem brzytwy toczą się rozmowy o kobietach, życiu i szerokim świecie. Wpadnij do jednego z dwóch lokali w centrum Poznania (św. Marcin i Garbary) i wejdź do świata Hunk'a.

perfumy

Hunk to nie tylko barber. Znajdziesz tu także niszowe perfumy marki Comme des Garçons oraz nasze autorskie kompozycje zapachowe. Sprawdź, czy pasuje do Ciebie wetiwer, paczula, cedr czy drzewo sandałowe. Golibroda od Hunka posłuży Ci radą i pomoże dobrać jeden z klasycznych męskich aromatów. Wybraną kompozycję zabierzesz ze sobą w stylowym szkle z atomizerem, a jeśli trzeba, także w opakowaniu prezentowym.

team

Denys

Barber

Przebyłem daleką drogę, aż w końcu znalazłem się za fotelem barberskim w Hunku. Fryzjerem jestem od kiedy pamiętam. Od kiedy pamiętam także, nie rozstaję się ze swoimi narzędziami. Ludzie miewają różne pasje, ja mam to szczęście, że jest nią mój zawód. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy i gram na konsoli.

Kuba

Barber

Barberstwo jest moją pasją. Cieszę się kiedy mogę na codzień wykonywać swoją pracę a wykonuję ją ze stu procentowym zaangażowaniem oraz wkładam w to całe serce. Uśmiech i zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze i sprawia mi wielką radość. Zdecydowałem się na pracę w Hunku, ponieważ chciałem rozwijać swoje umiejętności oraz dążyć do bycia lepszym. W wolnych chwilach, poza pracą, interesuję się sportem.

Johnny

Barber

Od zawsze układałem sobie włosy, więc chcąc nie chcąc musiałem trafić do tej branży.
Whisky, papieroski, tatuaże- żyć nie umierać!
Uważam to za moją artystyczną stronę, w której daję z siebie wszystko i dążę do perfekcji.

Adam

Barber

Klasyczne strzyżenia męskie i golenie twarzy to moje zainteresowania od kilku lat. Swoją pracę traktuje jako pasję i możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności.

Szymon

Barber

Lubię to co robię.
W Hunk jestem od niedawna.
Mam nadzieję,że rozwinę tu swoje skrzydła!

cennik

strzyżenie
80
broda
60
maszynka
40
broda + maszynka
90
komplet strzyżenie + broda
110
golenie brzytwą
80
ojciec + syn (strzyżenie)
140
karnety (5x usługa + 1 gratis)

partnerzy

kontakt

Hunk barber & scent

Lokal Św. Marcin
ul. Św. Marcin 29
61-806 Poznań
tel . 508 519 509

NIP 7792442354

  • Pon-Wt 8:00 - 18:00
  • Sr-Pia 10.00 - 20.00
  • Sob 8.00 - 14.00

Dostępne miejskie miejsca parkingowe są na św. Marcin oraz ul. Ratajczaka, parkingi prywatne znajduja sie w podziemnym parkingu Galerii MM oraz na ul. Piekary.

PROCEDURA NADZWYCZAJNA

Dowiedz się więcej, klikając na ten link.

EMERGENCY PROCEDURE

Click here, to get more details