HUNK : barber & scent | Poznań Św. Marcin 29

UMÓW SIĘ
online umów się

barber fryzjer

Hunk to miejsce, gdzie spotykają się faceci, którzy lubią fajnie spędzić czas, pogadać przy kawie lub whiskey, a przy okazji o siebie zadbać. Nasi barberzy potrafią nie tylko golić i strzyc – potrafią to zrobić z klasą. W Hunku między ciepłym kompresem, a pociągnięciem brzytwy toczą się rozmowy o kobietach, życiu i szerokim świecie.

perfumy

Hunk to nie tylko barber. Znajdziesz tu także niszowe perfumy marki Comme des Garçons oraz nasze autorskie kompozycje zapachowe. Sprawdź, czy pasuje do Ciebie wetiwer, paczula, cedr czy drzewo sandałowe. Golibroda od Hunka posłuży Ci radą i pomoże dobrać jeden z klasycznych męskich aromatów. Wybraną kompozycję zabierzesz ze sobą w stylowym szkle z atomizerem, a jeśli trzeba, także w opakowaniu prezentowym.

team

Denys

Barber

Przebyłem daleką drogę, aż w końcu znalazłem się za fotelem barberskim w Hunku. Fryzjerem jestem od kiedy pamiętam. Od kiedy pamiętam także, nie rozstaję się ze swoimi narzędziami. Ludzie miewają różne pasje, ja mam to szczęście, że jest nią mój zawód. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy i gram na konsoli.

Żaneta

Barber

Cięciem zajmuję się od najmłodszych lat i mój zawód sprawia mi dużą frajdę. Cały czas śledzę nowe trendy, a nowinki staram się proponować klientom. Jeśli chcesz porozmawiać o kosmetykach do włosów, technice strzyżenia albo samych włosach po prostu pytaj! Po pracy każdą wolną chwilę spędzam z rodziną, lubię moje życie!

Vlad

Barber

Jestem Vlad i nigdy nie będe pracował w biurze, bo w takim mejscu nie leci punk rock i nie można pogadać z klientem na luzie. Szukałem siebie przez 24 lata i znalazłem w Hunku z brzytwą w ręcę. Bardzo lubię to co robię, nie muszę być kimś innym w tym zawodzie. Po pracy jeżdże na desce, robię zdjęcia. Jestem otwartą i uczciwą osobą.

Sylwia

Barber

Lubię w swojej pracy dostrzegać sztukę oraz rozwijać swoje umiejętności, dzięki którym staram się sprostać wymaganiom klientów , a przez ich zadowolenie czuć satysfakcję tworzenia.

Marcin

Barber

Strzyżenie jest dla mnie sztuką . Swoją pracę wykonuję z pasją i wkładam w nią całe serce. Nie boję się nowych wyzwań i dlatego znalazłem sie w Hunku. Satysfakcję sprawia mi dobrze wykonane cięcie i zadowolenie klienta. W wolnej chwili rysuję i jeżdzę na rolkach.

cennik

strzyżenie
65
broda
45
maszynka
35
skinfade
65
komplet strzyżenie + broda
95
golenie brzytwą
65
ojciec + syn (strzyżenie)
100
karnet 5 x komplet + 1 gratis
475

partnerzy

kontakt

Hunk barber & scent

ul. Św. Marcin 29
61-806 Poznań
tel . 508 519 509

NIP 7792442354

  • Pon-Wt 8:00 - 18:00
  • Sr-Pia 10.00 - 20.00
  • Sob 8.00 - 14.00

Podczas remontu dojazd pod lokal tylko od ul. Piekary. Dostępne miejskie miejsca parkingowe są na ul. Ratajczaka oraz św. Marcin,
parkingi prywatne znajduja sie w podziemnym parkingu Galerii MM oraz na ul. Piekary.