HUNK : barber & scent | Poznań Św. Marcin 29

UMÓW SIĘ
online umów się

barber fryzjer

Hunk to miejsce, gdzie spotykają się faceci, którzy lubią fajnie spędzić czas, pogadać przy kawie lub whiskey, a przy okazji o siebie zadbać. Nasi barberzy potrafią nie tylko golić i strzyc – potrafią to zrobić z klasą. W Hunku między ciepłym kompresem, a pociągnięciem brzytwy toczą się rozmowy o kobietach, życiu i szerokim świecie.

perfumy

Hunk to nie tylko barber. Znajdziesz tu także niszowe perfumy marki Comme des Garçons oraz nasze autorskie kompozycje zapachowe. Sprawdź, czy pasuje do Ciebie wetiwer, paczula, cedr czy drzewo sandałowe. Golibroda od Hunka posłuży Ci radą i pomoże dobrać jeden z klasycznych męskich aromatów. Wybraną kompozycję zabierzesz ze sobą w stylowym szkle z atomizerem, a jeśli trzeba, także w opakowaniu prezentowym.

team

Denys

Barber

Przebyłem daleką drogę, aż w końcu znalazłem się za fotelem barberskim w Hunku. Fryzjerem jestem od kiedy pamiętam. Od kiedy pamiętam także, nie rozstaję się ze swoimi narzędziami. Ludzie miewają różne pasje, ja mam to szczęście, że jest nią mój zawód. W wolnych chwilach słucham muzyki, oglądam filmy i gram na konsoli.

Marcin

Barber

Strzyżenie jest dla mnie sztuką . Swoją pracę wykonuję z pasją i wkładam w nią całe serce. Nie boję się nowych wyzwań i dlatego znalazłem sie w Hunku. Satysfakcję sprawia mi dobrze wykonane cięcie i zadowolenie klienta. W wolnej chwili rysuję i jeżdzę na rolkach.

Vlad

Barber

Jestem Vlad i nigdy nie będe pracował w biurze, bo w takim mejscu nie leci punk rock i nie można pogadać z klientem na luzie. Szukałem siebie przez 24 lata i znalazłem w Hunku z brzytwą w ręcę. Bardzo lubię to co robię, nie muszę być kimś innym w tym zawodzie. Po pracy jeżdże na desce, robię zdjęcia. Jestem otwartą i uczciwą osobą.

Marek

Barber

Tematem klasycznego męskiego cięcia jaram się od kiedy miałem 12-13 lat. Już wtedy czesałem na swojej głowie przedziałek i smarowalem włosy pomadą. Pomimo wielu przeciwności losu i niekoniecznie dobrych decyzji w koncu znalazłem się tu, gdzie zawsze chciałem - za fotelem barberskim, zaszczepiając swoim klientom miłość do klasyków na głowie. W wolnej chwili gram ciężką muzykę, spotykam się ze znajomymi i szukam ciągle nowych inspiracji.

Grzegorz

Barber

Jestem Grzegorz, płynie we mnie krew leśnika, w bujnej puszczy zrodziła się moja pasja do strzyżenia dzikiego zarostu, brody i włosów. W Hunkowej ekipie zawsze czuje się swobodnie jak w rodzinnym domu. W wolnych chwilach lubię grać w piłkę, pójść na koncert, czasem też zdarza mi się porzeźbić coś w drewnie.

Kuba

Barber

Barberstwo jest moją pasją. Cieszę się kiedy mogę na codzień wykonywać swoją pracę a wykonuję ją ze stu procentowym zaangażowaniem oraz wkładam w to całe serce. Uśmiech i zadowolenie klienta jest dla mnie najważniejsze i sprawia mi wielką radość. Zdecydowałem się na pracę w Hunku, ponieważ chciałem rozwijać swoje umiejętności oraz dążyć do bycia lepszym. W wolnych chwilach, poza pracą, interesuję się sportem.

Mikołaj

Barber

Odkąd pamiętam moja pasja są włosy.
Zaczynałem od fryzjerstwa damskiego, na szczęście po krótkim czasie odnalazłem się w barberingu i nie wyobrażam sobie robić nic innego.
Włosami zajmuje się od 15 roku życia.

cennik

strzyżenie
65
broda
45
maszynka
35
skinfade
65
komplet strzyżenie + broda
95
golenie brzytwą
65
ojciec + syn (strzyżenie)
100
karnet 5 x komplet + 1 gratis
475

partnerzy

kontakt

Hunk barber & scent

ul. Św. Marcin 29
61-806 Poznań
tel . 508 519 509

NIP 7792442354

  • Pon-Wt 8:00 - 18:00
  • Sr-Pia 10.00 - 20.00
  • Sob 8.00 - 14.00

Podczas remontu dojazd pod lokal tylko od ul. Piekary. Dostępne miejskie miejsca parkingowe są na ul. Ratajczaka oraz św. Marcin,
parkingi prywatne znajduja sie w podziemnym parkingu Galerii MM oraz na ul. Piekary.